LSIS Markasının kurumsal adı artık LS Electric..


LSIS; gelecek nesillerin enerji teknolojilerini ..

; gelecek nesillerin enerji teknolojilerini geliştirmek ve global pazara öncülük etmek konularındaki kararlılığını göstermek için kurumsal ismini değiştirdi.

Firma Ceo’su Sayın Ja-Kyun Koo’nun bu değişiklik ile ilgili yaptığı açıklama aşağıda bilgilerinize sunulmuştur; “Enerji piyasası, dijital dönüşüme ve akıllı bağlantıya dayalı değişikliklere ve yeniliklere doğru ilerliyor.

, iç ve global pazarda cihaz odaklı yöntemlerden ICT ile üretim teknolojisi, Endüstri 4.0 ve Akıllı iletim/dağıtım ağı teknolojilerine dönüşümü görmüş ve bu konuda lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Bunun için, mevcut kurumsal ismin marka değeri yüksek olmasına rağmen, “Endüstriyel Sistemler (IS)” den global bir akıllı enerji çözümü sağlayıcısına ilerlemek ve bu konudaki kararlılığımızı göstermek amacıyla firmanın kurumsal adını   olarak değiştirmeye karar verdik.

 logosundaki sembol karakteri olan “E” Ekonomik, Verimlilik ve Evrimi ifade etmektedir. Yeni enerji çağı, insanlığın güvenli ve rahat bir şekilde kullanabileceği çevre dostu teknolojilerin gelişimine dayanacaktır. Şimdiki zaman daha verimli, Gelecek daha yenilikçi olmalı.

Bu felsefe ile , dijital tabanlı akıllı enerji çözümleri için daha verimli ve yenilikçi bir şirket olmayı hedeflemektedir.

İnsanlığın ilerlemesinde lider ve yenilikçi global bir şirket olmaya söz veriyoruz.”


ÜRÜN SEÇİMİ

Arama yaparken; sırasıyla marka, grup, seri ve alt seri seçiniz. Alt seri yok ise seçmeden devam edebilirsiniz.