Hakkımızda

    ANT Mühendislik, 1993 yılından günümüze kadar endüstriyel otomasyon konusunda faaliyet gösteren, Türkiye’ nin lider firmalarından biridir. Alanında müşterilerine daha geniş ve daha iyi hizmet vermek için ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmektedi​r.

    İlk olarak 1994 yılında HANYOUNG Electronics’ in sıcaklık kontrol sayıcı, zaman rölesi, takometre, enkoder ve ışıklı ikaz lambasını Türkiye’ ye getirmeye başlayan ANT Mühendislik, 1999 yılı son çeyreğinde LS INDUSTRIAL SYSTEMS firmasının PLC, 2000 yılında da DATALOGIC firmasının fotosel, güvenlik bariyeri ve sıcaklık kontrolü ürünlerini Türkiye’ ye getirmeye başlamıştır. 2001 yılında mutlak ve artımlı enkoder üretiminde lider olan NEMICON, optik güvenlik bariyerleri imalatçısı FIESSLER Electronic, pozisyon indikatör kontrolleri ve manyetik lineer cetvel üretimiyle bir Avrupa devi olan ELGO Electric Gmbh ile distribütörlük anlaşmaları yapan Ant Mühendislik, 2002 yılında LS INDUSTRIAL SYSTEMS firmasının İnvertör grubu ile BDC Electronics endüktif sensörlerini, 2005 yılında da IDEC Electronic, endüstriyel röle grupları ile LS MECAPION, servo sürücü ve motorlarını ürün gamına ekleyerek müşterilerine daha kaliteli ve uzun soluklu hizmetler vermeyi amaçlamıştır. 2011 yılından itibaren de EKE Electronics (Finlandiya) firması ile demiryolu kontrol ve kumanda sistemleri üzerine ortak çalışmalar yapmaktadır.

 
     LSIS Co,.Ltd, LG gruptan ayrılınca kadar 30 yıl boyunca LG Industrial Systems adıyla hizmet vermiş, 2005 yılı itibariyel LG gruptan ayrılarak LS Industrial Systems adını almıştır. 2016 yılında LS Mecapion firmasını bünyesine katan LSIS, dünya çapında müşterilerine en yüksek kalite ve çevreye duyarlı yenilik felsefesiyle hizmetlerine devam etmektedir.
 
 Ant Mühendislik bu güçlü çözüm ortağı ile birlikte; Güçlü mühendis kadrosu, satış öncesi ve sonrası teknik destek,  stoktan malzeme teslimi, detaylı Türkçe Katalog, tüm ürünlerde Dünya standartlarına  uygunluk ilkeleriyle, Endüstriyel Otomasyon alanında fabrika ve makine imalatçılarının  tüm otomasyon ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
 
ÜRÜN SEÇİMİ