Haberler & Duyurular

2016 yılında başlayan ve yoğun ilgi gören ​ANT Mühendislik Endüstriyel Otomasyon Seminerleri Bursa'da devam ediyor.

2016 yılında Konya ve İzmir’de ilki düzenlenen Endüstriyel Otomasyon Seminerleri bu sene de devam ediliyor. 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü Bursa Hilton Convention Center’ da sektörün profesyonellerini bir araya getiren seminerlere katılımcılar yoğun ilgi gösterdi. 95 kişinin katılımıyla gerçekleşen seminerde, Ant Mühendislik yetkilileri fark yaratan ürünlerini ve uygulamalarını paylaştı.

Seminerin ilk oturumu Ant Mühendislik Satış ve Pazarlama Müdürü Alper Tan’ın açılış konuşmasıyla başladı.Tan, LSIS Markasının ve ANT Mühendislik firmasının sektördeki yerini paylaştı.

Tan’ın ardından söz alan Ant Mühendislik Satış Sonrası Teknik Destek Uzmanı Taner Sarıbayır, Datalogic Markası ve fotosellerin otomasyondaki önemini anlatan sunumunun ardından, “AC Hız Kontrol Cihazları” ile LSIS ürün grubunun yeni nesil S100 ve H100 (HVAC) modellerinin endüstrideki kullanım kolaylıklarını, faydalarını paylaştı.

Öğlen yemeğinin ardından günün ikinci oturumu, “PLC, HMI ve Servo Sistemler” başlığı ile sunuldu. ANT Mühendislik Proje ve Yazılım Müdürü Ertuğrul Sayılı’ nın yaptığı sunumda, PLC & Kontrol Panel & Servo Sistemlerinin kullanımları ve uygulama alanları anlatıldı. Yeni 4,3" eXP20 modellerinin özelliklerinin paylaşıldığı sunum, soru cevap bölümü ile sonlandırdı.

<< Tüm Haberler & Duyurular
ÜRÜN SEÇİMİ